Seçmen Tv

‘Haftanin Mehmetçik’e mezar olacak’ demişti! Müthiş operasyonun ayrıntıları ortaya çıktı! İşte küstah tehdidin sonu…

‘Haftanin Mehmetçik’e mezar olacak’ demişti! Müthiş operasyonun ayrıntıları ortaya çıktı! İşte küstah tehdidin sonu…
09 Eylül 2020 - 10:27

Pençe Kaplan Harekatı’nda terör örgütü PKK’ya ağır darbeler vuruldu. Operasyonda şu ana kadar 320 terörist etkisiz hale getirildi. Terörün inlerine girilen operasyonda etkisiz hale getirilen 4 terörist ile ilgili çok çarpıcı detaylar ortaya çıktı. Terör örgütünün televizyonuna çıkarak Mehmetçik’i tehdit eden Milad Kobadi isimli terörist, “Haftanine girmek o kadar kolay değildir. Burası onların cehennemi olacak.” ifadelerini kullandı. Bunun üzerine harekete geçildi, bölge istihbarat tarafından belirlendi. İHA’lar teröristleri teknik takibe aldı. F-16’lar ise nokta atışla teröristleri öldürdü. Akıllı mühimmatın üstünde ise dikkat çeken bir not vardı.

Mehmetçik, terör örgütü PKK ‘ya bir  ‘Pençe daha vurdu. Pençe Kaplan Harekatı’nda, terör örgütünün inlerine girildi., 320 terörist öldürüldü. Operasyon kararlılıkla sürerken, Milad Kobadi, Gülşen Yolur, Semih Kaplan ve Culyana Xelo isimli teröristlerin öldürüldüğü operasyona ilişkin dikkat çeken detaylar ortaya çıktı.

HER ŞEY MEHMETÇİK’İ TEHDİT EDEN O GÖRÜNTÜLER İLE BAŞLADI

Terör örgütü PKK’nın sözde yayın organında açıklamalarda bulunan Milad Kobadi isimli terörist küstah açıklamalarda bulundu. Mehmetçik’i tehdit eden terörist, “Haftanine girmek o kadar kolay değildir. Burası onların cehennemi olacak.” dedi. O görüntüler teröristler için sonun başlangıcı oldu.

POPÜLER FOTO GALERİLER