Seçmen Tv

5,5 ay sonra büyük buluşma… Babası Cemal Can’ın dizlerine kapandı! Acun Ilıcalı açıkladı finale kalan 2 kişi kim?

5,5 ay sonra büyük buluşma… Babası Cemal Can’ın dizlerine kapandı! Acun Ilıcalı açıkladı finale kalan 2 kişi kim?
14 Temmuz 2020 - 11:52

5,5 aylık Survivor mücadelesinde sona gelindi. Finale kalmaya hak kazanan Yasin, Cemal Can ve Barış bugün Acun Ilıcalı’nın özel jeti ile Türkiye’ye döndü

3 yarışmacı yarın gerçekleşecek büyük final öncesi bu akşam son kez sms oylamasına çıktı.

Canlı yayınlanan eleme gecesinde 2 finalist belirlendi. İşte Survivor İstanbul finalinin ilk ayağında yaşananlar…

DENİZİN ORTASINA DEV SAHNE

Galataport’taki canlı yayın saatler önce başladı. Finalin ilk ayağı için denizin ortasına devasa bir sahne kuruldu. Survivor’dan daha önce elenen yarışmacılar tribünde yerini aldı.

Acun Ilıcalı; Barış, Cemal Can ve Yasin’i alfabetik olarak sahneye davet etti. Dominik’teki 40 derece sıcaklığa alışık olan Ilıcalı, kendisini hissettiren soğuk hava ve rüzgar karşısına zor anlar yaşadı.

‘DOMİNİK-İSTABUL, İZMİR-İSTANBUL GİBİYDİ…’

Acun Ilıcalı’nın özel jeti ile Türkiye’ye dönen yarışmacılar 14 saat süren yolculuğu anlattılar. Pilot ile önceden anlaşma yaptığını söyleyen Cemal Can ‘Başlarda korkum vardı ama İzmir-İstanbul gibi geldi’ dedi.

‘AYCAN İLE TEK TARAFLI KONUŞACAĞIZ’

Daha önce elenen yarışmacılar ile tek tek konuşacağını söyleyen Acun Ilıcalı, Aycan’ın dün gerçekleşen canlı yayındaki olay yaratan sorularına gönderme yaparak ‘Aycan ile tek taraflı konuşma yapacağız, ben konuşacağım o dinleyecek’ diye konuştu.

MUSTAFA CECELİ VE DANLA BİLİC’TEN DESTEK

İstanbul finalinin ilk ayağını izlemeye gelenler arasında Mustafa Ceceli ve Selin İmer de vardı. Yarışmayı ilk günden beri eşi ile birlikte takip ettiklerini söyleyen Ceceli, “2 finalist adayımız vardı, biri olmadı. Diğeri şu anda orada oturuyor” dedi.

Cemal Can’ın yakın dostu Danla Bilic de tribünde yerini aldı. Cemal Can, sahneden Bilic’i öpücük yağmuruna tuttu.

‘ÇOK ZORDU ANNE’

Yasin, Barış ve Cemal Can’ın aileleriyle buluşma anları da finalde yayınlandı.Annesine sarılınca duygusal anlar yaşayan Yasin ‘Açlıktan yaprak yedim. Boğazım sertleşti. Çok zordu anne. Bundan sonra halkımız karar verecek. Hakkımızda hayırlısı’ dedi.

CEMAL CAN GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Cemal Can’ın ailesiyle buluşma anında gözyaşları sel oldu. Önce babasına sarılan Cemal Can, sonra annesi ve ablasıyla hasret giderdi.

OĞLUNUN DİZLERİNE KAPANDI

Cemal Can’ın babası oğlunun bacaklarındaki yara izlerini öptü. ‘Ben senin yaralarına kurban olurum, sen benim şampiyonumsun’ dedi.

5,5 AY SONRA YAĞMUR’A KAVUŞTU

Barış’ın ailesiyle buluştuğu anlarda da gözyaşları sel oldu. Barış’ın kardeşi Yağmur, abisine sarılınca ağlama krizine girdi.

Final öncesinde Survivor yarışmacılarının adada kaldıkları süre boyunca yaşadıkları değişimler de gözler önüne serildi. İşte şaşırtan değişimler…

POPÜLER FOTO GALERİLER